Учитель року 2017

Урок інформатики в 5 класі на тему: "Пошук відомостей у мережі Інтернет. Безпечне користування Інтернетом"
Фото


_________________________________________________________________________________
У Бердянському районі стартував Всеукраїнський конкурс «Учитель року - 2017» з номінацій: «Біологія», «Інформатика», «Музичне мистецтво», «Початкові класи». Конкурс був проведений у два тури: шкільний та районний.
     З нашої школи у цьому Конкурсі взяли участь два вчителя - Закоморний Микола Миколайович, вчитель інформатики та Корнійчук Альона Олександрівна,вчитель початкових класів. До ІІ районного (заочного) етапу Всеукраїнського конкурсу вони подали описи досвідів роботи, власні педагогічні портрети, відеозаписи уроків й конспектів, фотокартки, удосконалені власні блоги. Для оцінювання вчительських робіт були створені організаційні комітети з підготовки районного Конкурсу, розроблені умови проведення районного етапу. Районний відділ освіти здійснив організаційно-методичне забезпечення Конкурсу, надав методичну, консультаційну допомогу педагогічним працівникам з питань підготовки до участі в Конкурсі. При оцінюванні робіт враховувались: змістовність, майстерність, оригінальність, креативність та естетичність.
     Цей Конкурс проходив на базі Новопетрівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів 06.12.2016 року. Він розпочався в актовому залі знайомством з учасниками Конкурсу, привітаннями від заступника голови Бердянської районної ради Закоморного М.М., начальника відділу освіти БРДА Варакіна В.В. та завідувача КУ РМК Смикалової Л.В., які побажали перемоги вчителям. Після цього всі учасники, члени журі, гості розійшлися по секціям і почалася конкурсна робота. До ІІ районного (очного) етапу Конкурсу був запрошений і наш вчитель інформатики Закоморний М.М.
Претендентам треба було підготувати:
  • самопрезентацію (це власний педагогічний портрет);
  • майстер-клас «Я роблю це так» з використанням інноваційних форм роботи та технологій, що використовує учитель. Майстер- клас проводився з колегами районного методичного об'єднання;практична частина: презентація навчального проекту за запропонованою темою (домашнє завдання)
Теми:
Інформатика: «Сім’я планує відпочинок у Карпатах. Розрахувати мінімальний бюджет для родини із трьох осіб для отримання захоплюючих вражень».

Біологія: «Земля не належить людині – людина належить Землі».

Початкова освіта: «Природа як фокусник: за нею потрібне око та око».

     Цей Конкурс показав високий професіоналізм вчителів району. За підсумками журі в номінації «Інформатика» наш Микола Миколайович зайняв перше місце в районному етапі і подав заявку на участь в обласному турі конкурсу «Учитель року - 2017».
     Ми вітаємо його з перемогою і бажаємо успіхів в подальшій роботі над завданнями обласного туру.
Майстер-клас
Пазл "Що може бути алгоритмом, а що ні"   ТЕСТУВАННЯ З ТЕМИ АЛГОРИТМИ 


Немає коментарів:

Дописати коментар